Hakkımızda

Doğadan ilham aldık, bilimle harmanladık

2016 yılında Diyarbakır ili Yenişehir İlçesi Çakmak Köyünde bulunan 31.000 metre karelik alan üzerine kurulan firmamız, 3.000 metre kare kapalı alana sahip olup, öncelikli amacımız organik üretim yapan çiftçilerimizin kaliteli gübre ihtiyacını karşılamaktır.

Solin Ekolojik Tarım Gıda Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, tamamen yerli sermaye ile dünya standartlarında son teknolojiyi kullanarak üretim yapmaktadır. Teknik ekibimizin geliştirdiği SOLİTECH adını verdiğimiz Şelatlama teknolojisi ile; gübre içerisindeki elementlerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde bitki tarafından alımı sağlanmaktadır.

Solin Ekolojik’in üretimleri yapılan ana ürün grupları;

  • Organomineral Sıvı Gübre Çeşitleri
  • İnorganik Katı-Sıvı Gübre Çeşitleri
  • Katı-Sıvı Solucan Gübresidir.

Öncelikle Türkiye sınırlarında daha sonrasında ise Dünya çapında bilinen organik gübre üreticisi ve markası olmayı hedeflemekteyiz. Deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin gübre ihtiyacı için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında binlerce müşterilerimizin übre ihtiyacını karşılıyoruz. Kırmızı Kaliforniye Solucanı ile yeşil dönüşüme katkıda bulunuyor, SOLİTECH teknolojisi ile ürettiğimiz doğa dostu formülasyonlar ile doğayı daha fazla koruma altına alıyoruz.

Before
After
EnglishTürkçe
X